Wyniki konkursu jesiennego

Drogie dzieci! Szanowni Państwo!
Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego ,,Jesień – wszystkie barwy jesieni” ogłoszonego przez Panią Alicję Milkowską. Wiemy, że czekaliście z niecierpliwością, ale prac było tak dużo, że jury miało prawdziwy ogrom pracy i trudne zadanie.
Nagrodzone prace: 
1 miejsce: Marta Rybacka kl. 1b
2 miejsce: Zuzanna Denesiuk kl.1b
3 miejsce: Tomasz Bura kl. 1b
Jury postanowiło również wyróżnić dodatkowo 2 prace: 
1 wyróżnienie: Szymon Rękoś kl.1c
2 wyróżnienie: Dominik Kubrak kl.1c
Wszystkim dziękujemy za piękne prace. Laureatom gratulujemy! 

Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziany upominek (do wręczenia po powrocie do szkoły). Zachęcamy do kontynuacji pracy. Już niedługo informacja na temat kolejnego cyklu plastycznego: ,,Zima”. 

Skip to content