Wyniki konkursu Albus 2021

Niedawno cieszyliśmy się wynikami osiągniętymi przez naszych uczniów w  ogólnopolskim konkursie matematycznym Galileo 2021 a już możemy poszczycić się wynikami następnego ogólnopolskiego konkursu matematycznego Albus 2021.

6 maja 2021 uczniowie klas IV uczestniczący w zajęciach Koła Matematycznego – Magia Liczb – wzięli udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym Albus 2021 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie.
W ogólnopolskim konkursie brało udział 176 uczniów klas IV, którzy rozwiązywali nietypowe zadania z matematyki wymagające umiejętności kojarzenia, rachunków liczbowych oraz rozwiązywania zadań tekstowych. Możemy być dumni z wiadomości i osiągniętych wyników przez uczniów naszej szkoły.
– Dyplom laureata – uzyskał Aleksander Janus
– Dyplom wyróżnienia – uzyskała Zuzanna Fiedorowicz
– Dyplom wyróżnienia – uzyskał Jakub Podgórny
– Dyplom uznania –  uzyskali Mateusz Aleksandrowicz oraz Szymon Urbanowicz.

Gratuluję sukcesów w tak trudnym roku szkolnym 2020/2021 oraz życzę odpoczynku w okresie wakacji.
Krystyna Batura- Główka

Skip to content