Wizyta w muzeum

Nauka przed komputerem wcale nie musi być nudna.
O tym przekonali się uczniowie klasy Ic. W ramach realizowanej tematyki zajęć oraz zadań związanych z ogólnopolskim projektem „Być jak Ignacy”, 19.11.2020 dzieci udały się na wycieczkę do Muzeum Ziemi Wschowskiej. Wprawdzie lekcje muzealne odbyły się w formie zdalnej, jednakże radość dzieci była ogromna. Uśmiechnięte buzie i szeroko otwarte oczy „pochłaniały nową wiedzę”. Naszym przewodnikiem była Pani Magdalena Birut, dzięki której dzieci poznały ciekawe okazy muzealne, zgłębiły wiedzę o symbolach Wschowy m.in. figury Lwów z Mostku Lwowskiego. Zapoznane zostały również z zasadami zachowywania się w muzeum.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji lekcji muzealnej w formie zdalnej. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

Skip to content