Nagrody i wyróżnienia dla naszych uczniów

Z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, CKiR we Wschowie ogłosiło konkurs plastyczny on-line. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat a jego celem było popularyzowanie wiedzy o odzyskaniu przez Polskę Niepodległości, rozbudzanie postaw patriotycznych poprzez rozwijanie wyobraźni plastycznej, przybliżenie piękna i bogactwa ziemi ojczystej.
Miło nam poinformować, że kilkoro uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych w tym konkursie.

Kategoria I
I miejsce – Szymon Rękoś kl. 1c
Wyróżnienia: Wiktor Doga kl. 1a i Michalina Pałasz kl. 3b

Kategoria II
II miejsce – Mateusz Aleksandrowicz kl. 4b
Wyróżnienie: Gracjan Żukow kl. 4b

Serdecznie gratulujemy!
(zdjęcia pochodzą ze strony CKiR we Wschowie)

Skip to content