Konkurs „Jajo” – wyniki

Z przyjemnością informujemy, że rozstrzygnięto tegoroczny wielkanocny konkurs plastyczny „Jajo”. Jury miało trudne zadanie, ponieważ pomysłowość i estetyka wykonania prac była na bardzo wysokim poziomie. Wpłynęły piękne prace, które do dziś są prezentowane na wystawie pokonkursowej w holu szkoły. Oto wyniki:

I miejsce – Zofia Ścibor (1a), Zofia Paluszewska (4a)

II miejsce – Laura Kawa (2c), Zuzanna Fiedorowicz (4a)

III miejsce – Gabriela Bartkowiak (1a), Alicja Nowak (1a), Maja Górska (2c)

WYRÓŻNIENIA: Hanna Tomczak (1a), Wiktoria Kidziak (1b), Aleksandra Jaszczur (1b), Zuzanna Denesiuk (1b), Lena Papaj (1c), Iza Brambor (1c), Antoni Jaszczur (2a), Julia Brychcy (2b), Aleksander Markiewicz (2b), Alexis Masłowska (2b), Małgorzata Heitzman (2c), Julia Michałek (2c), Julia Szczepaniak (3a), Michalina Pałasz (3b), Hanna Łukasiewicz (4a), Lara Masłowska (4a), Aleksander Janus (4b), Wiktoria Rodziewicz (4b), Mateusz Aleksandrowicz (4b).

Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali nagrody i upominki, które można odbierać w sekretariacie szkoły od poniedziałku 12 kwietnia br.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim Uczestnikom konkursu!!!

Skip to content