Ślubowanie pierwszoklasistów

19 października 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH.

W tym dniu odświętnie ubrani uczniowie kl. 1a i 1b wraz w wychowawcami, rodzicami, dyrekcją i zaproszonymi gośćmi stawili się punktualnie na godz. 17 w świetlicy szkolnej.

Uczniowie w specjalnie przygotowanym przedstawieniu, zaprezentowali wyniki swojej pracy w czasie ponad miesięcznego pobytu w szkole. Były ciekawe wierszyki o nauce w szkole, piosenki i zabawy ruchowe.  Następnie uczniowie złożyli ślubowanie przy sztandarze szkoły, a p. dyrektor Małgorzata Goździcka-Marciniak pasowała każdego ucznia ołówkiem.

Uczniowie byli bardzo przejęci, ale spisali się na medal. Otrzymali również od rodziców pamiątkowe dyplomy i książki, a od uczniów klas trzecich oddziałów gimnazjalnych drobne upominki.

Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy wielu sukcesów w nauce.