Instrukcje do platformy GSuite

W załącznikach poniżej znajdują się instrukcje logowania do platformy, na której każdy uczeń ma założone konto. Pierwsza instrukcja jest tylko dla tych osób, które jeszcze się nie logowały do konta. Podczas pierwszego logowania konieczna jest zmiana hasła. Nowe hasło będzie służyło uczniowi do kolejnych logowań na platformie. Instrukcja druga jest przeznaczona dla uczniów, którzy już wcześniej się zalogowali i zmienili hasło. Ostatni załącznik to plik graficzny, na którym pokazano, gdzie znaleźć aplikacje tj. Classroom, Meet. W aplikacji Classroom będą udostępniane przez nauczycieli materiały i zadania. Aplikacja Meet będzie wykorzystywana do prowadzenia zajęć on-line podczas nauczania zdalnego (jeżeli zajdzie taka potrzeba).

Instrukcja PIERWSZEGO logowania do platformy GSuite.

Instrukcja logowania do platformy GSuite.

Gdzie znaleźć aplikacje platformy GSuite?