Harmonogram konsultacji

Poniżej znajduje się harmonogram konsultacji nauczycieli z rodzicami i uczniami.

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Sposób komunikacji

Dzień
tygodnia

Godziny

1 Gierus Aneta e-dziennik, telefon pn,wt. pt.
śr., czw.
9.00-13.00
9.00-14.00
2 Goździcka-Marciniak Małgorzata e-dziennik, e-mail, poczta klasowa, pn.-pt. 9.00-14.00
16.00-18.00
3 Gryc-Łojko Aneta e-dziennik, e-mail, poczta klasowa, pn.-pt. 8.00- 13.00
4 Holewczyńska Bożena e-dziennik, e-mail, poczta klasowa, pn.-pt. 10.00- 16.00
5 Knaflewska Marzena e-dziennik, e-mail, poczta klasowa, telefon pn.- pt. 9.00-12.00
16.00-17.00
6 Korczak Elżbieta e-dziennik, e-mail, poczta klasowa, Messenger, fb pn.- pt. 9.00- 15.00
7 Królak Mateusz e-dziennik, e-mail, Messenger, fb, sms, poczta klasowa, pn. – śr.
czw.
pt.
8.00 – 13.30
8.00 – 12.30
10.00 – 14.00
8 Łasek Jarosław e-dziennik, e-mail, poczta klasowa czw. 17.00-18.00
9 Machowska Elżbieta e-dziennik, e-mail, poczta klasowa pn.- śr. 8.00 – 14.00
10 Matuszewska Katarzyna e-dziennik, e-mail, poczta klasowa, telefon pn.- pt. 8.00- 13.00
11 Ocieczek Joanna e-dziennik, e-mila, poczta klasowa, Messenger, fb, pn. – pt. 8.00-14.00
12 Oliwa Sylwia e-dziennik, e-mail. sms, poczta klasowa pn.- pt. 9.00-12.00
17.00-20.00
13 Orłowska Małgorzata e-dziennik, e-mila, poczta klasowa, Messenger, fb, sms pn.- pt. 8.00-11.00
16.00-18.00
14 Paluszewka Dominika e-dziennik, e-mila, poczta klasowa, telefon, sms pn. – pt. 8.00-11.00
17.00-19.00
15 Parzy Aneta e-dziennik, e-mail, poczta klasowa, wt.- czw. 8.00-14.00
16 Postek Marek e-dziennik, e-mail, poczta klasowa śr. 8.00 – 12.00
17 Prządka- Fiedorowicz Marzena e-dziennik, e-mail, poczta klasowa, Messenger pn. – pt. 8.00- 11.00
17.00 – 19.00
18 Szcześniewska Hanna e-dziennik, e-mail, wt.- czw. 9.00-15.00
19 Szmacińska Katarzyna e-dziennik, e-mail, poczta klasowa, telefon pn.- pt. 8.00- 13.00
20 Wicherek Renata e-dziennik, e-mail, poczta klasowa
pn. – pt. 8.00-14.00
21 Zając Małgorzata e-dziennik, e-mail, poczta klasowa pn. – pt. 8.00-10.00
17.00-20.00